Kamienie cytrynowe kwarcowe - cytryn

Słodki żółty kolor koralików kwarcowych z cytrynu, może sprawić, że będziesz chcieć mieć ich więcej w swojej kolekcji kamieni. Prawdopodobnie możesz zapragnąć naszyjniki, bransoletki lub kolczyki z żółtego kwarcu czyli cytrynu! Zanim jednak je kupisz, przeczytaj.

Kwarc jest w wielu kolorach, w tym jednym z nich jest odmiana która posiada jasnożółty kolor z lekko zielonkawym odcieniem. Kwarc jest na siódmym miejscu jeśli chodzi o skalę twardości, więc biżuteria kwarcowa z cytrynu jest trwała i wytrzymuje codzienne zużycie. Większość kwarców z cytrynów pochodzi z Brazylii, ale istnieją depozyty w Ameryce Północnej, Afryce i Europie.

Kanaryjski żółty kwarc jest cytrynową żółtą odmianą kwarcu. Podobnie jak jego nazwa. Kwiecisty Słonecznik jest tak jasny jak te same kwiaty w ogrodzie letnim! Dzięki niedrogim cenom, dla każdej z nich można dodać fajną kolorystykę do szafy z biżuterią z kwarcowym słonecznikiem. Twój strój będzie po prostu "pop" z żółtym kolorem! Przejdź z 'drab to fab', dodając cytryn słonecznikowy do swojej kolekcji już dziś!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jaka jest różnica między żółtym kwarcem a cytrynem?

Kamień szlachetny - kwarc cytrynu

Pierścień: żółty kwarc - cytryn