Pierścień: żółty kwarc - cytryn

Poniższa treść jest oferowana tylko w celu dostarczenia informacji o funkcjach cytrynu. Może nie odzwierciedlać obecnych cen, ofert promocyjnych oraz innych szczegółów.

Opal Afrykański: jest nazwą przemysłową z półprzezroczystym, nieprzejrzystym kamieniem w Afryce. Chociaż nie ma przeświecalności i ognia w jakości opałowych klejnotów, jego ziemiste kolory zdobyły miejsce na rynku kamieni szlachetnych. Afrykański Opal jest ogólnie beżowy z ciemniejszymi beżowymi lub brązowymi plamkami i żyłami. Znajduje się również w różnych odcieniach białego, żółtego, brązowego i zielonego.

Niektóre kryształy, takie jak rubin lub granat, zwiększają witalność, a inne, takie jak ametyst, malachit i lapis dają nadmiar energii.

Ogólnie ciepłe kamienie - czerwone, pomarańczowe i żółte - stymulują przepływ energii a chłodne kolory takie jak niebieski, zielony i fioletowy - generalnie dają spokojną aktywność czyli mówiąc prościej: uspokajają.

W leczeniu niektórych obszarów jedne kamienie będą wspomagać uspokojenie a inne będą pobudzać. Gdybyś jednak używał stymulującego kamienia i uspokajającego kamienia w tym samym miejscu i czasie, to zniweczyłoby to efekt każdego kamienia czyli tak naprawdę kamienie będą się wzajemnie neutralizować.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jaka jest różnica między żółtym kwarcem a cytrynem?

Kamień szlachetny - kwarc cytrynu